Vyberte stránku

Okolí do 60 km

Ekologická likvidace

Bezpečný odvoz

Vysoké výkupní ceny

Kovošrot

Vysoké Veselí

Vysoké Veselí ul. Prof. Seemana Lukáš Mitlöhner tel: 774 829 907

Otevřeno sobota i neděle.

Firma vznikla v roce 2006. Zabýváme se výkupem a svozem železného a papírového odpadu. Mimo jiné také vykupujeme barevné kovy a autokatalyzátory. Naším zvykem je, si pro odpad po zavolání přijet a na místě zaplatit. Zákazníkům umožňujeme přivézt odpad každý den včetně sobot a nedělí. Disponujeme nájezdovou vahou do 30ti tun a vahou do 500 kg.

Spolupracujeme se společností REMETALL

Výkup železa

Pokytujeme nejvyšší možné ceny za Váš železný šrot! Aktuální cenu sdělíme na telefonu: 774 829 907 nebo naleznete na naší FB stránce.

Výkup autokatalyzátorů

Nově poskytujeme firmám zabývajícím se servisem a opravami vozidel službu výkup katalyzátorů. V této oblasti spolupracujeme přímo s finálním zpracovatelem v Německu firmou ReMetall Deutschland AG, přes výhradní české zastoupení ReMetall Česká republika s.r.o.. Tato firma má nejmodernější tavírnu, vybavenou elektrickou obloukovou pecí, která umožňuje tavit monolity z drahých kovů při 1500 ° C. Při těchto teplotách zkapalňuje keramická nosná látka, což umožňuje extrakci veškerého kovového obsahu. Na základě letitých měření a laboratorních analýz vytvořila firma ReMetall obsáhlý unikátní katalog katalyzátorů na jehož základě jsme schopni daný katalyzátor identifikovat a nacenit. Již žádné vyřezávání, drcení, mletí a nebo přeprodávání nadbytečným prostředníkům, to vše je spojeno se zbytečnými náklady navíc, které logicky snižují cenu vašeho katylyzátoru! Po domluvě možnost příjezdu našeho výkupce s databázi autokatalyzátoru a následný výkup přímo u Vás. Pro velké dodavatele (ekolikvidace a autovrakoviště) nabízíme možnost přímého zpracování v hutích ReMetall Deutschland AG. Pro podmínky volejte 774 829 907.

Výkup autobaterií

Nabízíme nejlepší ceny za použité autobaterie. Vykupuje použité autobaterie z osobních i nákladních vozů. Aktuální cenu a další informace o výkupu autobatrií sdělíme na telefonu: 774 829 907.

Výkup barevných kovů

Aktuální cenu sdělíme na telefonu: 774 829 907 nebo naleznete na naší FB stránce.

Výkup autovraků

Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků, která je nutná k odhlášení z registru vozidel. Aktuální cenu sdělíme na telefonu: 774 829 907 nebo naleznete na naší FB stránce.

Výkup papíru

Vykupujeme také papír!!! Aktuální cenu sdělíme na telefonu: 774 829 907 nebo naleznete na naší FB stránce.

Likvidační služby

Zajišťujeme likvidaci a následný odvoz větších celků nad 1 tunu. Zlikvidujeme například kamion, kombajn nebo nádrž na LTO. Odvážíme i větší množství autovraků (minimální množství 7 kusů). Po dohodě zajistíme likvidační úklid nemovitostí. Stálým zákazníkům přistavujeme přepravní nádoby na kovový a papírový odpad, které pravidelně odvážíme. Řídíme se slovy „Přijedeme, zaplatíme, odvezeme!“. Pro bližší informace o likvidačních službách volejte 774 829 907.

Aktuální ceníky a informace na našem Facebooku.

Zavolejte

Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky a nebo přes kontaktní formulář.

Uterý – Pátek 10:00 – 16:00
Sobota – Neděle 10:00 – 13:00

Pondělí a svátní svátky zavřeno. 

Napište nám

7 + 2 =